2 Yönlü Mini Pompa

169,00TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Zamandan ve emekten tasarruf sağlayan çift zamanlı pompa işlevi
  • 2 valf eki: tüm yaygın valf türleri için
  • Analog basınç göstergeli pompa kafası maks. 8 bar
  • Valf üzerinde güvenli sabitleme için sıkıştırma kolu

2 Yönlü Mini Pompa

Sipariş Numarası 387047
Bu kullanışlı 2 yollu pompa ile her bisiklet lastiği kısa sürede ve geleneksel bir hava pompasından önemli ölçüde daha az çabayla şişirilir: Çift stroklu pompa işleviyle uzatılabilir pompa daha büyük strok hacmine ve daha yüksek strok frekansına sahiptir.

Basınç göstergesi ile

Tüm yaygın valf türlerinin kaplandığı iki valf ek parçasına sahiptir ve sıkıştırma kolu güvenli bir oturma sağlar. Kaymaz kauçuk kaplamalı sap ele özellikle iyi oturur ve pompa kafasındaki analog manometre sekiz bara kadar olan basıncı gösterir. Ve hava pompasının her zaman yanınızda olması için, 32 milimetreye kadar çapa sahip piyasada bulunan bisiklet çerçevelerinde önceden delinmiş bardak tutucu deliğine dahil olan klips tutucu ile yerleştirilebilir.

Renk

Siyah-gri-gümüş

Malzeme

Gövde alüminyum
Polipropilen ve termoplastik kauçuk sap
Poliamid pompa kafası ve fiberglas takviye

Boyutlar

Uzunluk yaklaşık 25.5 cm
Ø yakl. 2,5 cm

İçindekiler / aksesuarlar

1 çerçeve kelepçesi tutucusu dahil

Ağırlık

Yaklaşık. 170 gr

Teknik detaylar

8 bara kadar (120 psi)
Makara stroku yakl. 2x 94 mm (it ve çek)
1 piston stroklu hava hacmi yakl. 48 cm³
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

387047

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.