2 XL Çamaşır Filesi

84,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Birden fazla çamaşırın aynı anda yıkanması ve ceket, perde veya yastık gibi hacimli tekstiller için idealdir.
  • Geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiştir
  • Narin kumaşları yıkarken hassas
  • 2 farklı XL boyutu: yakl. 3 kg veya yakl. 5 kg çamaşır
  • Fermuarlı renkli fermuar - çamaşır ve çamaşır makinesini hasardan korur

2 XL Çamaşır Filesi

Sipariş Numarası 375710
Bu çamaşır ağları gerçekten harika! Çünkü sadece sütyen, ince elbise ve bluz gibi hassas giysileri korumakla kalmaz, aynı zamanda ceket, perde, yastık gibi hacimli eşyaların yıkanmasını da mümkün kılar. Bunun işe yaramasının nedeni basittir: Ağ tekstili biraz sıkıştırır ve böylece çamaşır makinesine daha iyi oturur. Bu, 5 kg'a kadar çamaşırın tek bir ağda birleştirilebileceği anlamına gelir!

Sık sık yıkayanlar için büyük bir avantaj

Çamaşır fileleri sayesinde birden fazla çamaşırın aynı anda kırılmadan yıkanması da mümkündür. Kene tutturucusuyla yeni üst kısmı delen favori sütyeniniz gibi durumlar, kapatılabilir çamaşır filesi sayesinde geçmişte kaldı. Çamaşır filesinin kapatılması giysiye zarar vermemesi için özel olarak fermuarlı kılıf ile donatılmıştır.

Akıllı yıkama kolaylaştı

Bu arada: Çamaşır ağları geri dönüştürülmüş malzemeden yapıldığından, sadece giyim için değil, aynı zamanda çevre için de iyidir.

Renk

Beyaz
Sarı fermuarlar

Malzeme

% 100 polyester (geri dönüştürülmüş)

Boyutlar

Küçük yakl. 50 x 70 cm
Büyük yakl. 60 x 90 cm

İçindekiler / aksesuarlar

2 li takım
Yıkama
Maksimum 60°C'de normal yıkama
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

375710

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.