Schließen

2 Katlı Sehpa

699,95TL -% 28
499,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Farklı yükseklikte 2 sehpa alanlı
  • Mat siyah, toz kaplama metal gövdeli
  • Yüzeyler ve kenarlar gerçek meşe kaplamalı

2 Katlı Sehpa

Sipariş Numarası 350064
2 katlı sehpanın yüzeyleri ve kenarları gerçek meşe kaplamalı 2 adet farklı yükseklikte sehpa alanlıdır. Sade ve güzel tasarımı ile mat siyah, toz kaplama metal gövdesi ile neredeyse her ortam ile uyum sağlar.

Renk:

Gövde mat siyah
Yüzeyler doğal meşe rengi

Malzeme:

Gövde toz kaplama metal
Yüzeyler meşe kaplamalı MDF

Ölçüler:

GxYxD yaklaşık 96x42x56 cm
Büyük sehpa plakası yaklaşık 69x56 cm
Küçük sehpa plakası yaklaşık 31x56 cm

Taşıma gücü:

Büyük sehpa plakası maksimum 30 kg
Küçük sehpa plakası maksimum 20 kg

Aksesuar:

Zemin koruyucuları, montaj malzemesi ve talimatı dahil

Uyarılar:

Ürün parçalara ayrılmış şekilde gönderilmektedir
1 pakette gönderilir
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

350064

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.