Schließen

Meşe Desenli 2 Kapılı Elbise Dolabı

2.499,00TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • En sevilen İskandinav koleksiyonumuzdan bir parça
  • Net, kuzeyli tasarım
  • Alt iskelet ve ayaklar masif kayın ağacı
  • MADE IN GERMANY

Meşe Desenli 2 Kapılı Elbise Dolabı

Sipariş Numarası 384537
En sevilen İskandinav koleksiyonumuzdan bir parça olan bu dolap net, kuzeyli tasarımı ve sıcak, ahşap rengi gövdesi ve iyi düşünülmüş iç alanı ile puanları toplar.

Çok yönlü depolama alanı
2 kapılı dolapta iki adet sabit raf ve üç adet yüksekliği ayarlanabilen ve çıkabilen raf ile gömlek ve bluzlar için bir elbise askı çubuğu bulunur. Ayrıca 2 adet geniş alanlı ¾ açılabilen çekmecesinin yüksek kenarları, onları çoraplar gibi küçük kıyafetler için harika kılar. Kapıları baskılı düğmelidir ve klipsli menteşeleri kolayca monte edilebilir.

Yüksek kaliteli işçilik
Uzun ömürlü dolap Alman malıdır ve yüksek kaliteli işçiliği ile etkiler. Alt iskeleti ve ayakları masif kayın ağacındandır ve kenarları plastikten olup yıpranmaya ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Renk

Gövde meşe desenli
Ön kısım ve alt iskelet mat beyaz

Malzeme

Gövde, kapı, çekmecelerin ön kısmı ve çıkabilen raflar melamin kaplama ahşap plaka
Elbise askı çubuğu kromlanmış çelik
Alt iskelet ve ayaklar masif kayın ağacı

Ölçüler

En x Boy x Der. yak. 100 x 190 x 60 cm

İçerik/Aksesuar

Duvara sabitleme ekipmanı, zemin koruyucu keçe, montaj malzemesi ve kılavuzu dahil

Taşıma Kuvveti

Üst raf, alt raf ve çıkabilen raflar her biri maks. 10 kg
Elbise askı çubuğu maks. 20 kg
Çekmece her biri maks. 8 kg

Diğer Uyarılar

Ürün demonte halde teslim edilir
Teslimat 4 parça halinde
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

384537

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.