2 Büyük Kapaklı Lavabo Altı Dolabı

699,95TL -% 35
449,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Denizci stili banyo mobilyası serimizin bir parçası
  • Değişken şekilde ayarlanabilen raf tabanları dahil – geniş saklama alanı sunar
  • Sifon kesimli
  • Sağlam bir duruş için masif ahşap çerçeve ve ayaklar

2 Büyük Kapaklı Lavabo Altı Dolabı

Sipariş Numarası 370427
Lavabonun altındaki alan bir alt dolap ile kullanılabilir olması için önceden belirlenmiş. Dolaptaki saklama alanını tamamen anlamak için, mobilya rahat bir alan hissi oluşturur ve lavabo tezgahının alana tam oturmasını sağlar.

Masif ahşap ayaklı ve çerçeveli
Örneğin bu lavabo altı dolabı gibi. Denizci stili banyo mobilyası serimizin parçası masif ahşap çerçevesi ve ayakları ile son derece sağlam durur. İki büyük kapağa, bir sifon kesimine sahiptir ve farklı şekilde yerleştirilebilen raf tabanları sayesinde uyumlu, geniş bir saklama alanı sunar.

Renk

Beyaz

Malzeme

Kapak plakası, tutacak ve tünel masif çam ahşabı
Kapak, raf tabanları ve yan dolgular orta kalınlıkta sunta (MDF), boyalı

Ölçüler

G x Y x D yaklaşık 60 x 53 x 38 cm
Sifon kesiminin genişliği yaklaşık. 7 cm

İçerik/Aksesuar

Montaj malzemesi ve talimatı dahildir

Taşıma Kuvveti

Kapak plakası, raf tabanları ve alt taban maks. 10 kg

Diğer Uyarılar

Ürün 1 paket halinde demonte olarak teslim edilir
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

370427

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.