2 Adet Pamuklu Servis Altlığı

79,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Saf pamuktan yapılmıştır
  • Dayanıklı dokuma kumaş
  • Her iki tarafta da kullanılabilir
  • Ø yakl. Her biri 35 cm

2 Adet Pamuklu Servis Altlığı

Sipariş Numarası 389503
Bu iki çift taraflı pamuklu servis altlığı, rahat bir kahvaltıdan akşam yemeğine kadar her öğüne mükemmel bir ektir. Saf pamukları ile sadece sofrayı güzelleştirmekle kalmaz, iz ve lekeleri de önler. Dayanıklı dokuma kumaşları zaman zaman çocukların ellerine dayanabilir çünkü ara sıra yiyecekle oynarlar. Yer altlıklarının çapı her biri yaklaşık 35 santimetredir.

Renk

Siyah ve beyaz

Malzeme

100% pamuk

Boyutlar

Ø yakl. Her biri 35 cm
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız

Diğer yıkama talimatları:

Nemli bezle siliniz
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

389503

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.