Schließen

2 Adet Kapalı Bölmeli Açık Raf

999,00TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Modern Yaşam serimizden bir parça
  • 4 adet açık ve 2 adet kapalı bölme
  • Kapakların sessiz kapanması için yumuşak sönümleme
  • Kapaklardaki pratik menteşelerle kolay montaj
  • Geniş bir dolap olarak genişletilebilir

2 Adet Kapalı Bölmeli Açık Raf

Sipariş Numarası 372817
Burada yer var!
Yeni Modern Yaşam serimizdeki bu şık raf ile düzen çok daha iyi görünür: örneğin klasörler için her ölçüde saklama alanı olan dört açık bölmeye sahiptir, dekorasyon ve aksesuarlar için bir sahne görevi görebilir. Her iki kapalı bölmesinde açık şekilde sergilemek istemediğiniz şeyler için de yer bulunur.

Kolay montaj, sessiz kapanma
Her iki kapak da pratik menteşeleriyle anında monte edilir ve yumuşak sönümleme sayesinde kapanırken büyük bir ses çıkmaz. Ayrıca stil sahibidir. Açık, düz çizgileri ile raf, neredeyse her mevcut dekorasyonla uyum içerisindedir. Ancak puristik sevenler de serideki diğer raflar ya da mobilyalarla modüler olarak kombine edebilir.

Tipik „Made in Germany“
Serideki tüm diğer mobilyalar gibi bu rafın kaliteli şekilde işlenmesine de büyük değer veririz. Bu nedenle uzun ömürlü olmasını sağlayan sağlam, darbeye dayanıklı plastik kenarlarla donatılmıştır. Kapakların tutacakları hiç parmak izi bırakmayan özel işlenmiş alüminyumdan üretilmiştir ve yüksekliği ayarlanabilen ayakları ile zemindeki hafif pürüzler dengelenebilir.

Renk

Gövde beyaz mat
Tutacak gümüş rengi
Ayaklar siyah mat

Malzeme

Gövde melamin reçine kaplamalı ahşap panel
Tutacak alüminyum, eloksallı
Ayaklar plastik

Ölçüler

G x Y x D yaklaşık 71 x 108,5 x 40 cm

İçerik/Aksesuar

Duvar sabitlemesi, montaj malzemesi ve talimatları dahildir

Taşıma Kuvveti

Maks. 120 kg
Her bölme maks. 20 kg

Teknik Detaylar

2 kapaklı bölme
2 ürün ortadan bir sabitleme vidasıyla birbirine bağlanabilir
Yüksekliği ayarlanabilir kızak
Tutacak 2 pozisyonda sabitlenebilir
Duvara sabitlemek için kumaş bant dahildir

Diğer Uyarılar

Ürün 2 paket halinde demonte olarak teslim edilir
Müşteri hizmeti dahildir

Ürün numarası:

372817

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.