Schließen

Matara »Tek Boynuzlu At«

29,95 TL

  • Durum: Gönderilebilir
  • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
  • Teslimat: Yurtiçi Kargo ile
  • Sızdırmaz döner kapaklı ve sızdırmaz içme delikli
  • Birleşme yersiz alüminyumdan; hafif ve sağlam
  • Çocuklara uygun plastik kapaklı; darbelere dayanıklı
  • Harici, yetkin enstitüler tarafından zararlı maddelere karşı test edilmiştir
  • Yazılabilir isim alanlı
Çeşitler:
 
Adet:

Matara »Tek Boynuzlu At«

Tek boynuzlu at motifli matara, döner kapağı ve içme deliği sızdırmaz. İsim alanlı mataraya standart CD kalemleri, suya dayanıklı kalemlerle yazı yazabilirsiniz.

Renk:

Çok renkli

Malzeme:

Birleşme yersiz alüminyum
Kapak plastik

Dolum kapasitesi:

Yaklaşık 0,6 l

Aksesuar:

Kullanma kılavuzu dahil

Uyarılar:

Önemli uyarılar: içerisine mayalı sıvılar, 40 °C’den sıcak içecekler, alkollü veya aşındırıcı sıvılar koymayınız. Şişeyi doluyken doğrudan güneş ışınından ve aşırı ısıdan uzak tutunuz. Derin dondurucuya ya da mikrodalgaya koymayınız. Elde yıkayınız. Gıdalar için uygundur ve tatsızdır. Asitli içeceklerde basınç oluşabilir ve sıvı taşabilir. Temizleme ve kullanma önerilerini dikkate alınız.

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Ürün Kodu:

327744

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür ancak bir Tchibo müşterisi olarak internet mağazamızdan satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde iade edebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz. Alt iç giyim, kişisel kullanıma özel ürünler, kahve ve kahve yan ürünlerinin iadesi yapılmamaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Yurtiçi Kargo ile gönderim Hızlı ve kolay: Yurtiçi Kargo küçük mobilyaları ve dekorasyon ürünlerini kapınıza getirir.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir) 
 Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Ürün hoşunuza gitmeyebilir ya da üzerinize uymayabilir. Gönderilen ürünleri 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.