Schließen
Kroket Oyunu
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Kroket Oyunu

89,95 TL

39,95 TL

50,00 TL Kazançlı ürün

 • Durum: Tükenmiştir
 • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
 • Teslimat: Yurtiçi Kargo ile
 • Tüm zeminler için uygundur
 • Dış ve iç mekan kullanımı için idealdir
 • Kullanımı kolay; kaleler, ağırlıklar sayesinde sabit durur

Kroket Oyunu

Kullanımı kolaydır; kaleler, ağırlıklar sayesinde kendiliğinden durur. Tüm zeminler için uygundur. 4 adet raket: Sapları sünger kaplamalı plastiktir; iyi bir tutuş sağlar. 6 adet kale, 1 adet başlangıç ve 1 adet bitiş direği, 6 adet sünger/lastik top içerir. Raket çubuğu sert plastiktir. Taşıma çantası polyesterden ve şeffaf PVC'den üretilmiştir. Kaleler sünger/lastik malzeme kaplamalı sünger hortumdur ve metal ağırlıklıdır. Dış ve iç mekan kullanımı için idealdir. Taşıma çantası ve kullanma kılavuzu dahildir.

Renk:

Sarı, turuncu, kırmızı, mavi

Komple set:

 • 4 adet raket: her birinin uzunluğu yaklaşık 80 cm, çap yaklaşık 2,8 cm; raket başı uzunluğu yaklaşık 11,5 cm, çap yaklaşık 5 cm
 • 6 adet kale: Her bir bandın uzunluğu yaklaşık 25 cm, çap yaklaşık 2 cm; kurma ağırlığı yüksekliği yaklaşık 5 cm, çap yaklaşık 4,8 cm
 • 1 adet başlangıç çubuğu: toplam yükseklik yaklaşık 11,5 cm, taban çapı yaklaşık 2 cm
 • 1 adet bitiş çubuğu: toplam yükseklik yaklaşık 11,5 cm, taban çapı yaklaşık 2 cm
 • 4 adet top: her birinin çapı yaklaşık 6 cm

Toplam ağırlık:

Yaklaşık 1,6 kg

Uyarı

Dikkat: 3 yaş altı çocuklar için uygun değildir. Küçük parçalar boğulma tehlikesi oluşturabilir.

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Ürün Kodu:

302565

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür ancak bir Tchibo müşterisi olarak internet mağazamızdan satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde iade edebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz. Alt iç giyim, kişisel kullanıma özel ürünler, kahve ve kahve yan ürünlerinin iadesi yapılmamaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Yurtiçi Kargo ile gönderim Hızlı ve kolay: Yurtiçi Kargo küçük mobilyaları ve dekorasyon ürünlerini kapınıza getirir.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Ürün hoşunuza gitmeyebilir ya da üzerinize uymayabilir. Gönderilen ürünleri 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.