Schließen
Kayak ve Snowboard Gözlüğü, mavi
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Kayak ve Snowboard Gözlüğü, mavi

74,95 TL

54,95 TL

-26% - 20,00 TL Kazançlı ürün

  • Durum: Tükenmiştir
  • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
  • Teslimat: Yurtiçi Kargo ile
  • Siste ve karda optimum görüş sağlar; iç kısmı buğulanmaz kaplamalı
  • Çift camlı
  • Filtre kategorisi S2: orta güneş koruma filtresi

Kayak ve Snowboard Gözlüğü, mavi

Siste ve karda optimum görüş sağlayan mavi renkli kayak ve snowboard gözlüğü buğulanmaz kaplamalıdır. Gözlük, Tchibo’nun kayak kaskı ile uyumludur.

Renk:

Mavi
Camı turuncu, hafif aynalı

Malzeme:

%100 UV korumaı polikarbonat cam


Ölçüler:

Yaklaşık 18x9 cm
Kafa bandı yaklaşık 50x4 cm

5 normlu filtre kategorisi

Kayak ve snowboard gözlüğü filtre kategorisi S2:
Orta güçte güneş ışınları için güneş koruyucu filtreli
Görünebilir ışık iletimi: %18–%43

Görünebilir ışık iletimi filtre kategorisi
S0 %80–%100
S1 %43–%80
S2 %18–%43
S3 %8–%18
S4 %3–%8

Önemli kullanıcı bilgileri

Gözlük CE-Norm EN 174:2001 kurallarına uygundur. Gözlük zarar görmemesi için mikrofiber torbasında muhafaza edilmelidir. Cam temizleme maddesi, çözücü ya da yoğun temizlik maddeleri kullanmayınız. Camın iç kısmına ellerinizle dokunup ovalamayın. Gerekirse yumuşak, nemli bir bez ile hafif ovun. Aksi takdirde buğulanmaz kaplama zarar görebilir. Çift katlı cam zararlı UV ışınlarına optimum koruma sağlar. Cam dayanıklıdır anca darbelerde ve çarpmalarda dikkat ediniz. Kayak ve Snowboard gözlüğünü araç trafiğinde kullanmayınız. Orijinal parçaları değiştirmeyiniz. Gözlüğü gözünüze takın ve bandı başınızdan/kaskınızdan geçirin. Bandın ölçüsünü değiştirebilirsiniz. Kafa bandını gözlüğün tam oturacağı ve sıkmadığı şekilde ayarlayın. Kafa bandını kaskın kafa bandı sabitlemesine sabitleyin.

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Ürün Kodu:

321863

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür ancak bir Tchibo müşterisi olarak internet mağazamızdan satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde iade edebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz. Alt iç giyim, kişisel kullanıma özel ürünler, kahve ve kahve yan ürünlerinin iadesi yapılmamaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Yurtiçi Kargo ile gönderim Hızlı ve kolay: Yurtiçi Kargo küçük mobilyaları ve dekorasyon ürünlerini kapınıza getirir.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir) 
 Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Ürün hoşunuza gitmeyebilir ya da üzerinize uymayabilir. Gönderilen ürünleri 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.