Schließen
Kancalı LED Işık, 2 Adet
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Kancalı LED Işık, 2 Adet

44,95 TL

 • Durum: Tükenmiştir
 • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
 • Teslimat: Yurtiçi Kargo ile
 • Elbise askısına, kapı koluna vb. yerlere asmak için mobil ışık kaynağı
 • Esnek yerleştirme - pille çalışır ve kablosuz kullanılabilir
 • Askılar saklanabilir
 • Arka kısmı entegre mıknatıslı
 • Işık alanına basılarak açılıp kapanır
 • Sabit kurulumlu LED'ler: Sıcak beyaz ışık rengi
 • Harici ve yetkin enstitüler tarafından zararlı maddelere karşı test edilmiştir

Kancalı LED Işık, 2 Adet

Kancalı LED ışık, kancaları sayesinde dolaba ya da kapı koluna asılabilir. Pille çalışır, kablosu bulunmaz ve son derece esnek şekilde kullanılabilir.

Renk:

Beyaz
LED kapağı buzlu beyaz

Malzeme:

Plastik

Ölçüler:

Işık çapı yaklaşık 8 cm
Kanca çapı yaklaşık 4 cm

Aksesuar:

Kullanma kılavuzu ve piller (3x LR03) dahildir

Uyarı:

Entegre LED'ler: Değiştirilemez
İmha etme ve size yakın atık toplama bilgileri için: www.tchibo.de

LED teknolojisinin avantajları

 • Daha az ısı üretimi sayesinde düşük enerji ihtiyacı
 • Eşit yüzey aydınlatması

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Ürün Kodu:

346288

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür ancak bir Tchibo müşterisi olarak internet mağazamızdan satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde iade edebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz. Alt iç giyim, kişisel kullanıma özel ürünler, kahve ve kahve yan ürünlerinin iadesi yapılmamaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Yurtiçi Kargo ile gönderim Hızlı ve kolay: Yurtiçi Kargo küçük mobilyaları ve dekorasyon ürünlerini kapınıza getirir.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Ürün hoşunuza gitmeyebilir ya da üzerinize uymayabilir. Gönderilen ürünleri 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.