Schließen

KAMPANYA DETAYLARI

Maximum Mobil’e Özel, 20 TL MaxiPuan Hediye!

1-31 Ekim 2017 tarihleri arasında Maximum Kart ile TCHIBO Mağazaları ve www.tchibo.com.tr’den tek seferde gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri ilk alışverişe , Maximum Mobil’e özel , 20 TL MaxiPuan hediye!
Katılmak için:Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin:maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar:İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)Kampanyaya dahil kartlardan en az birine sahipseniz Maximum Mobil uygulamamız üzerinden kampanyaya katilim yapabilirsiniz. Kampanya kapsaminda puan kazanabilmeniz ,harcamalarinizi kampanyaya dahil kartiniz/kartlarinizla ödeme yapmaniz halinde mümkündür.
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler:Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler , Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Ödül kullanımı:MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonra 08 Kasım 2017 tarihindeen son kullandığınızkartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 17 Kasım 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya , kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 10 TL MaxiPuan kazanabilir.
Ek Koşullar:İs Bankası ve Tchibo kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında iptal , iade işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanya Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri tutardaki peşin veya taksitli alışverişlerdegeçerlidir.
Black'n White Kahvelerde Kampanya!

Black'N White Öğütülmüş Vakum Filtre Kahve 250 g,Black'N White Çözünebilir Kahve 100 g ve Black'N White Öğütülmüş Vakum Filtre Kahve 2x250 g kahvelerde ikinci kahve %50 indirimli!

TCHIBO AVANTAJLARINI KEŞFEDİN

Taksit Seçenekleri

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz
TEB: 2 Taksit

FİNANSBANK: 6 Taksit

AKBANK: 5 Taksit

İSBANK: 4 Taksit

HSBC: 6 Taksit

YAPIKREDİ: 5 Taksit

İade ve Değişim Hakkı

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Kargom Nerede?

Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargo'ya teslim edilir. Kargonuza ait gönderi numarasını "Hesabım > Siparişlerim > Teslimat" bölümü altında bulabilir ve kopyalayarak Yurtiçi Kargo'nun kendi sitesinden kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.
100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo seçeneğinden yararlanabilirsiniz.