Schließen
2 Kişilik Çadır
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

2 Kişilik Çadır

119,95 TL

  • Durum: Tükenmiştir
  • Kargoya veriliş tarihi: 1-3 iş günü
  • Teslimat: Yurtiçi Kargo ile
  • Saniyeler içinde otomatik olarak açılır; kolay kurulum
  • Ekstra uzun yatış alanı
  • Taşıma çantası ve çelik kazıklar dahil

2 Kişilik Çadır

Hızlı kurulum

Çadır saniyeler içinde resmen kendiliğinden kurulur! Bunun için havaya atılır ve o kendiliğinden düzelir. Gereksinime ve rüzgar gücüne bağlı olarak ürüne dahil olan germe ipleri ve kazıklar ile zemine sabitlenir. 2 kişilik yer sunar ve ekstra uzun yatış alanlıdır. Kapının üst tarafı pencere olarak açılabilir.

Kolayca toplanır

Çadır kurulumu gibi hızlı bir şekilde tekrar katlanıp pratik taşıma çantasına koyulabilir. 3.000 mm su basıncına dayanıklı olan bu 2 kişilik çadır kamp, festival ve kısa tatiller için idealdir. Çadır tabanı 5.000 mm su basıncına dayanıklıdır.

Renk:

Lacivert
Yan parçalar mavi-yeşil desenli

Malzeme:

Çadır ve çadır tabanı %100 polyester, PU kaplama
Germe ipleri %100 polyester
Çubuklar fiberglas
Kazıklar çelik

Ölçüler:

Kurulmuş konumda GxYxD yaklaşık 245 x 110 x 145 cm
Yatış alanı yaklaşık 245 x 145 cm

Ağırlık:

Yaklaşık 2.400 g

Su basıncı:


Çadır maksimum 3.000 mm
Çadır tabanı maksimum 5.000 mm

Aksesuar:

Taşıma çantası, çelik kazıklar ve talimat dahil

Kalite Sertifikaları

TCM

Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Sipariş & gönderim

Ürün Kodu:

326903

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade ve Değişim

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır.

Tchibo Müşteri Hizmetleri

90 Gün İade Hakkı Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür ancak bir Tchibo müşterisi olarak internet mağazamızdan satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde iade edebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz. Alt iç giyim, kişisel kullanıma özel ürünler, kahve ve kahve yan ürünlerinin iadesi yapılmamaktadır.
Kargoya veriliş tarihi 1-3 iş günü
Kargo Ücreti
Yurtiçi Kargo ile gönderim Hızlı ve kolay: Yurtiçi Kargo küçük mobilyaları ve dekorasyon ürünlerini kapınıza getirir.
Sorularınız ve talepleriniz için bize ulaşın: Telefon Müşteri Hizmetleri - 444 28 26 (Haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında)
(Aramalarınız Türkiye'nin her yerinden tarifenize ait şehiriçi konuşma ücreti olarak ücretlendirilir)Telefon Sipariş Hattı - 444 28 26 Telefonla sipariş vermek isterseniz, haftanın her günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında sipariş hattımızı arayarak alışverişinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla sipariş verilen tüm ürünler internet mağazamızın stoklarıyla sınırlıdır.
İade koşulları Ürün hoşunuza gitmeyebilir ya da üzerinize uymayabilir. Gönderilen ürünleri 90 gün içersinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.